Meta i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e NATO-s: Mirënjohje për bashkëpunimin dhe kontributin

Publikuar tek: politike, më 18:04 15-04-2019 Meta i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e NATO-s: Mirënjohje për bashkëpunimin dhe kontributin

Në kuadër të 10-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO Presidenti Ilir Meta zhvilloi një vizitë si i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e Mbrojtjes së NATO-s në Romë.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta shprehet mirënjohës për bashkëpunimin dhe kontributin që i kanë dhënë Shqipërisë.

‘Shpreh mirënjohjen time më të thellë për bashkëpunimin dhe kontributin që Kolegji i Mbrojtjes së NATO-s i ka dhënë Shqipërisë me kualifikimin e ekspertëve shqiptarë dhe me ekspertizën e tij të çmuar ndaj reformës së mbrojtjes dhe procesit të anëtarësimit tonë në NATO’, shkruan presidenti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099859237670898
array(1) { ["section"]=> string(91) "meta-i-ftuar-nderi-ne-kolegjin-e-nato-s-mirenjohje-per-bashkepunimin-dhe-kontributin-160541" }