Meta i lodhur nga udhëtimet, e zë gjumi në fluturim (Foto)

Publikuar tek: politike, më 18:56 25-02-2016 Meta i lodhur nga udhëtimet, e zë gjumi në fluturim (Foto)

Pas kryeministrit Edi Rama, i cili u fotografua nga pasagjerët e një aeroplani teksa dremiste, duket se gjumi ka “këputur” edhe kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Duket se fluturimet e shpeshta jashtë vendit si dhe zhvillimet e mëdha politike në Shqipëri, e kanë detyruar Ilir Metën që edhe ato pak orë në fluturim, t’i shfrytëzojë për tu qetësuar duke marrë një sy gjymë. Në vizitën e tij të fundit, Meta ishte në Danimarkë ku u takua me homologun nga i cili mori mbështetje në rrugën e Shqipërisë drejt BE-së.

meta-avion.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093610286712646
array(1) { ["section"]=> string(61) "meta-i-lodhur-nga-udhetimet-e-ze-gjumi-ne-fluturim-foto-33529" }