Meta ia shtron me raki Haradinajt dhe Mesic

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:41 08-12-2015 Meta ia shtron me raki Haradinajt dhe Mesic

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka zhivlluar ditën e sotme një takim jo-zyrtar me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ish-presidentin e Kroacisë, Stipe Mesic.

Tre politikanët gjatë takimit kanë kthyer edhe nga një goti raki, ndërsa nuk kanë munguar edhe batutat.

Ky është takimi i dytë brenda pak ditësh që Meta zhvillon me Haradinaj pas atij në Prishtinë. Kreu i Kuvendit ka mohuar se do të luajë rolin e pajtuesit mes opozitës dhe pozitës në Kosovë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096790790557861
array(1) { ["section"]=> string(49) "meta-ia-shtron-me-raki-haradinajt-dhe-mesic-27210" }