Meta kapet “mat” në një ambient publik, ja ku shkoi fill pas takimit me Ramën (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:22 12-04-2017 Meta kapet “mat” në një ambient publik, ja ku shkoi fill pas takimit me Ramën (Foto)

Menjëherë pas takimit me kryeministrin Edi Rama, ireu i Kuvendit, Ilir Meta, i është bashkuar dhjetëra sportdashësve kryeqytetas në një lokal në zonën e ish-Bllokut.

Së bashku me ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasili, Meta po ndjek ndeshjen e Ligës së Kampionëve mes Real Madrid dhe Bayernit. Megjithëse nuk dihet se për kë bën tifo Meta, Vasili duket të jetë tifoz i Realit pasi i është gëzuar golit të barazimit 1-1 nga Ronaldo.

g6g7g7f5d44.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.46972298622131
array(1) { ["section"]=> string(85) "meta-kapet-mat-ne-nje-ambient-publik-ja-ku-shkoi-fill-pas-takimit-me-ramen-foto-74986" }