Meta: Largimi nuk është zgjidhje, të rinjtë e Beratit duhet ta krijojnë jetën në këtë qytet

Publikuar tek: politike, më 09:20 04-06-2015 Meta: Largimi nuk është zgjidhje, të rinjtë e Beratit duhet ta krijojnë jetën në këtë qytet

Kryetari i LSI-së Ilir Meta ka zhvilluar një takim me studentët e Beratit. Në këtë takim me të rinjtë Meta shoqërohej edhe nga kandidati i ASHE, Petrit Sinaj. Meta  tha para të rinjve se secili prej tyre duhet të shohë perespektivë në këtë  qytet dhe jo të largohet prej tij.

“Petrit Sinaj është kandidati i duhur për Beratin, është bashkëpunues me të rinjtë. Projekti ynë  është për një perespektivë të domosdoshme për Beratin.Ju ftoj të bëheni pjesë e këtij projekti. Vota juaj është shumë e rëndësishme”, u shpreh Meta.

Meta shtoi më tej se projektet e qeverisë dota gjallërojnë  jetën në qytetin e Beratit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097880363464355
array(1) { ["section"]=> string(94) "meta-largimi-nuk-eshte-zgjidhje-te-rinjte-e-beratit-duhet-ta-krijojne-jeten-ne-kete-qyet-12642" }