Meta letër Bushatit për Plotfuqishmërinë? Ja si qëndron e vërteta

Publikuar tek: politike, më 11:18 19-02-2018 Meta letër Bushatit për Plotfuqishmërinë? Ja si qëndron e vërteta

Pak minuta më parë qarkulloi lajmi se presidenti Ilir Meta do t’i dërgojë letër ministrit Bushati dhe kryeministrit Rama, për të saktësuar detaje nga negociatat me Greqinë.

Newsbomb.al mëson se lajmi është i rremë, dhe ende nuk është dërguar asnjë letër dhe asnjë sqarim nga presidenti.

Burime të sigurta, bëjnë me dije se ka ndodhur një keqkuptim dhe aktulisht stafi i presidencës është duke u kthyer nga Kosova, ku ishin të pranishëm në ceremoninë e organizuar për 10-vjetorin e Pavarësisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011286020278931
array(1) { ["section"]=> string(71) "meta-leter-bushatit-per-plotfuqishmerine-ja-si-qendron-e-verteta-110726" }