Meta: Lezha po transformohet falë Ramës e kreut të Bashkisë

Publikuar tek: politike, më 11:37 17-03-2015 Meta: Lezha po transformohet falë Ramës e kreut të Bashkisë

Kreu i Kuvendit, njëkohësisht kryetar i LSI Ilir Meta ndodhet sot në lezhë në një takim me strukturat e partisë. Në takim, Meta tha se lezha po transpormohet falë kryeministrit Rama dhe kreut të Bashkisë Viktor Tushës.

“ Lezha po përjeton një transformim të gjithanshëm dhe cilësor duke qenë një prioritet i jashtëzakonshëm i kësaj qeverisjeje”, tha kreu i LSI.

Në Tiranë ndërkohë janë duke u zhvilluar protesta nga të rinjtë demokratë të cilët kërkojnë dorëheqjen e tij para kryesisë së Kuvendit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092389583587646
array(1) { ["section"]=> string(63) "meta-lezha-po-transformohet-fale-rames-e-kreut-te-bashkise-6118" }