Meta mbush 51-vjeç, Kryemadhi poston foton e veçantë: Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 01:06 25-03-2020 Meta mbush 51-vjeç, Kryemadhi poston foton e veçantë: Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë Ilir Meta / Monika Kryemadhi

Presidenti Ilir Meta festoi sot ditëlindjen e 51 dhe është bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi ajo që shpërndan një fotografi të veçantë nga momentet e festës së ditëlindjes në kohë karantine.

E gjithë familja është mbledhur bashkë, Meta, Kryemadhi dhe tre fëmijët e tyre, teksa i fryjnë qirinjve të tortës.

“Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15”, shkruan me humor kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në rrjetet sociale teksa shpërndan edhe këtë foto.

dsfgdfgdfg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Në këtë kohë duhet pak optimizëm gastronomik”, Mjeku Tritan Kalo iu fton për një pjatë të ngrohtë trahana Luxhërie (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.014831066131592
array(1) { ["section"]=> string(95) "meta-mbush-51-vjec-kryemadhi-poston-foton-e-vecante-nuk-mund-te-mbyllej-ndryshe-kjo-dite-199985" }