Meta me kapitenin e kombëtares në shtëpinë e fëmijëve jetimë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:58 30-12-2017 Meta me kapitenin e kombëtares në shtëpinë e fëmijëve jetimë

Presidenti Ilir Meta viziton shtëpinë e fëmijës "Zyber Hallulli" në Tiranë.

Presidenti shoqërohet nga kapiteni i Kombëtares kuqezi, Ansi Agolli. “Më shumë vëmendje dhe dashuri për fëmijët jetimë. Fëmijët jetimë i kanë gjithmonë dyert e hapura në Presidencë. Festat e fundvitit, janë ditë reflektimi dhe solidariteti”, është shprehur Presidenti Meta.

 

 26175716_10214968583754369_1409597904_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010396003723145
array(1) { ["section"]=> string(67) "meta-me-kapitenin-e-kombetares-ne-shtepine-e-femijeve-jetime-104931" }