Meta me Nishanin dhe Veselin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:12 12-02-2015 Meta me Nishanin dhe Veselin

Në pritjen e organizuar në Ambasadën e Kosovës në Shqipëri, me rastin e 7 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, Ilir Meta është parë në shoqërinë e presidentit Bujar Nishani dhe kryeparlamentarit të Kosovës Kadri Veselit. Me sa duket Meta është treguar miqësor me Nishanin, ndryshe nga çka bërë kryeministri Edi Rama, që gjatë gjithë kohës i ka mbajtur distancë Nishanit, duke qëndruar me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara, Donald Lu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009253978729248
array(1) { ["section"]=> string(33) "meta-me-nishanin-dhe-veselin-3106" }