Meta në Azerbajxhan takon kapitenin e kombëtares: Ansi ambasadori ynë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:36 17-03-2018 Meta në Azerbajxhan takon kapitenin e kombëtares: Ansi ambasadori ynë (FOTO)

Ilir Meta dhe Ansi Agolli

Presidenti i Republikës Ilir Meta ishte së fundmi në një vizitë në Azerbajxhan. Ndërsa gjatë kësaj vizite Meta është takuar edhe me kapitenin e kombëtares së futbollit, Ansi Agollin.

Lajmin e bën të ditur vetë Presidenti nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook.

“Gjatë vizitës sime në Baku të Azerbajxhanit, s'mund të rrija pa takuar kapitenin e kombëtares tonë Ansi Agolli, njëherësh kapiten i kampiones së ekipit të Karabakut të Baku-së. Ansi është ambasadori ynë më i shkëlqyer, që e duan të gjithë që nga qytetari i thjeshtë, deri tek Presidenti Aliyev!”, shkruan Meta.

meta.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094330310821533
array(1) { ["section"]=> string(80) "meta-ne-azerbajxhan-takon-kapitenin-e-kombetares-ansi-ambasadori-yne-foto-113554" }