Meta në Lezhë: Investimi prej 13 milionë eurosh i jep fund problemit të ujit të pijshëm

Publikuar tek: politike, më 13:32 09-06-2015 Meta në Lezhë: Investimi prej 13 milionë eurosh i jep fund problemit të ujit të pijshëm

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim,  Ilir Meta sëbashku me kandidatin “Aleancës për Shqipërinë Europiane” për bashkinë e Lezhës, Viktor Tushaj zhvilluan takime në lagjen Skënderbeg si edhe në komunën Ungrej. Gjatë fjalës së tij Meta tha se “zgjidhja e problemit të ujit të pijshëm për Lezhën është një arritje e shkëlqyer të cilën ne do ta prekim të gjithë shumë shpejt përmes një investim madhor prej 13 milionë eurosh”.

Meta tha se “Lezha është një qytet që ka një histori të lavdishme e të shkëlqyer dhe në emër të kësaj të ardhme ju bëri thirrje qytetarëve që të votojnë në 21 qershor Viktor Tushajn

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095081329345703
array(1) { ["section"]=> string(92) "meta-ne-lezhe-investimi-prej-13-milione-eurosh-i-jep-fund-problemit-te-ujit-te-pijshem-13097" }