Meta në Libohovë: Pas 21 qershorit Shqipëria do ecë me një ritëm tjetër

Publikuar tek: politike, më 16:37 26-04-2015 Meta në Libohovë: Pas 21 qershorit Shqipëria do ecë me një ritëm tjetër

Foto: Hasse Ferrold

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë në Libohovë ku të pranishëm kanë qenë edhe ministri Arben Ahmetaj dhe deputeti Vangjel Tavo.

Gjatë prezantimit të Kandidates Luoza Mandri, Meta u shpreh i sigurt për fitoren e në Libohovë dhe në gjithë Shqipërinë.

“Jam i bindur për fitoren e padiskutueshme jo vetëm në Libohovë por në gjithë Shqipërinë. Jemi alternative më e mirë dhe po përmirësohemi çdo ditë e më shumë. Jemi një alenacë dhe kemi një qëllim të përbashkët”, tha kreu i LSI. Sipas Metës, pas fitores së 21 qershorit, Shqipëria do të ecë me një ritëm tjetër si rjedhojë e reformës administrative.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099878311157227
array(1) { ["section"]=> string(75) "meta-ne-libohove-pas-21-qershorit-shqiperia-do-ece-me-nje-ritem-tjeter-9727" }