Meta në Presidencë këmbëkryq me djemtë e kombëtares por... jo në Kryeministri me Ramën

Publikuar tek: politike, më 18:54 12-10-2015 Meta në Presidencë këmbëkryq me djemtë e kombëtares por... jo në Kryeministri me Ramën

Krei i Kuvendit, njëkohësisht kreu i LSI Meta, ka zgjedhur ceremoninë e nderimit që u bë në Presidencë dhe jo pritjen që u rezervua në Kryeministri për të festuar fitoren e kombëtares.

Ai është ulur këmbëkryq me lojtarët ndërsa pranë tij duket Presidenti Nishani, kreu i PD Basha e ministrja Nikolla.

Lojtarët dhe FSHF u shpallën sot nga presidenti “Nderi i Kombit”, ndërsa më herët u zhvillua një ceremoni e veçantë pritje nga kryeministri Edi Rama, i cili mbajti edhe një fjalim të gjatë për gjithë rrugëtimin e kombëtares shqiptare ndërsa njoftoi edhe ngritjen e një stadiumi të ri “Tirana Arena”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098190307617188
array(1) { ["section"]=> string(89) "meta-ne-presidence-kembekryq-me-djemte-e-kombetares-por-jo-ne-kryeministri-me-ramen-22963" }