Meta ngre dolli me verë me Haradinajn: Po flasim për interesin e kombit  

Publikuar tek: aktualitet, më 22:57 21-04-2019 Meta ngre dolli me verë me Haradinajn: Po flasim për interesin e kombit   Takim miqesor mes kryeministrit te Kosoves, Ramush Haradinajt dhe presidentit Ilir Meta

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj është takuar mbrëmjen e sotme me presidentin Ilir Metën.

Takimin e tij miqësor dhe informal me presidentin Meta, Haradinaj e bëri publik në rrjetin e tij social Facebook.

Ndër të tjera kryeministri i Kosovës shkruan se gjithmonë është kënaqësi që të diskutojë tema të rëndësishme të interesit kombëtar me presidentin Meta.

Në foton e publikuar nga kryeministri Haradinaj, shihet se si dy politikanët po ngrenë një dolli me verë të kuqe,mesa duket edhe me rastin e festës së Pashkëve.

Postimi i plotë:

Takim miqësor me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Është gjithmonë kënaqësi të diskutojmë bashkë për temat e rëndësishme të interesit kombëtar.

RH

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021530151367188
array(1) { ["section"]=> string(77) "meta-ngre-dolli-me-vere-me-haradinajn-po-flasim-per-interesin-e-kombit-161329" }