Meta përkrah Ruçit, Kryemadhi duke biseduar me Arben Ahmetaj, zbulohen fotot nga festa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:36 23-10-2017 Meta përkrah Ruçit, Kryemadhi duke biseduar me Arben Ahmetaj, zbulohen fotot nga festa

Mbrëmjen e sotme televizioni informativ, news24 feston 15 vjetorin e krijimit të tij me një mbrëmje gala në Pallatin e Kongreseve.

Në këtë event marrin pjesë pothuaj të gjithë aktorët më të rëndësishëm politik në vend. Nuk mungojnë presidenti i vendit Ilir Meta dhe kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi të cilët janë parë pranë një tjetrit në këtë event.

Por në këtë mbrëmje në shoqërinë e njëri-tjetrit janë parë edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe ministri i financave Arben Ahmetaj.

Mesa duket për një mbrëmje Kryemadhi dhe Ahmetaj kanë dalë nga pozicionet e tyre politike.

Më poshtë fotot: 

Screenshot_15.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029342889785767
array(1) { ["section"]=> string(90) "meta-perkrah-rucit-kryemadhi-duke-biseduar-me-arben-ahmetaj-zbulohen-fotot-nga-festa-96928" }