Meta President, listat e deputetëve gati... Rama e vë në terezi, merr Lindën dhe shkon në kinema (FOTOT)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:33 30-04-2017 Meta President, listat e deputetëve gati... Rama e vë në terezi, merr Lindën dhe shkon në kinema (FOTOT)

Tani që Ilir Meta u zgjodh President i Republikës dhe listat e PS-së për kandidatët në qarqe janë gati, Edi Rama duket se e ka vënë gjithçka në “terezi” dhe ditën e djeshme ia ka dedikuar bashkëshortes së tij.

Rama është fotografuar nga paparacët e newsbomb.al përgjatë pedonales duke ecur krah për krah me bashkëshorten e tij, Linda Ramën. Të dy më pas janë futur në ambientet e Kinema “Millenium”. Ç’film t’i ketë kuriozuar kaq shumë vallë?!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta President: Kur erdha nga Çepani në Tiranë doja vetëm të bëhesha pedagog
Pushohen nga puna dy gazetarët e njohur burrë e grua, shkak një status në facebook »
Article Logic
Execution time: 0.011380910873413
array(1) { ["section"]=> string(103) "meta-president-listat-e-deputeteve-gati-rama-e-ve-ne-terezi-merr-linden-dhe-shkon-ne-kinema-fotot-76927" }