Meta pret fëmijët në Kuvend, ata e rrethojnë me dashuri (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:26 18-12-2015 Meta pret fëmijët në Kuvend, ata e rrethojnë me dashuri (FOTO)

Meta pret fëmijët në Kuvend, teksa ata e rrethojnë plot me dashuri. Një moment i veçantë për korridoret e Parlamentit që zakonisht gumëzhijnë nga debatet e politikanëve, madje edhe nga sherret e tyre.

Por sot gjithçka ka qenë e paqtë, e fëmijët shqiptarë nuk mund të dhurojnë veçse paqe.

Të gjithë ata i kanë dhuruar kryetarit të Kuvendit punimet e tyre e ndërsa ai u ka premtuar se do të bëjë më shumë për ta.

“Mendoj se kujdesi ndaj fëmijëve dhe sidomos atyre që kanë nevojë për më shumë mbështetje, për më shumë dashuri, për më shumë integrim është një detyrë e pashmangshme dhe mjaft e domosdoshme për ne. Është e rëndësishme që jo vetëm të bëjmë ligje sa më të mira që garantojnë të drejtat e fëmijëve, por njëkohësisht të jemi sa më pranë të gjitha këtyre komuniteteve, për tu njohur me problematikat e tyre dhe për ti ndihmuar me të gjitha mundësitë tona edhe si parlament, edhe si qeveri, edhe si institucione’’, tha Meta.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010962963104248
array(1) { ["section"]=> string(65) "meta-pret-femijet-ne-kuvend-ata-e-rrethojne-me-dashuri-foto-28072" }