Meta pret shqiptarin e Këshillit Bashkiak të Nju-Jorkut: Veprimtar i palodhur i çështjes shqiptare

Publikuar tek: politike, më 16:05 03-03-2019 Meta pret shqiptarin e Këshillit Bashkiak të Nju-Jorkut: Veprimtar i palodhur i çështjes shqiptare

Presidenti Ilir Meta ka pritur së fundmi Mark Gjonajn, anëtar i Këshillit Bashkiak të Nju-Jorkut dhe përfaqësues i diasporës në Amerikë.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta shpreh mirënjohje për kontributin e Gjonajt si veprimtar i palodhur i çështjes shqiptare.

'Takim i ngrohtë e vëllazëror me Mark Gjonaj, anëtar i Këshillit Bashkiak të Nju-Jorkut e përfaqësues dinjitoz i diasporës sonë të dashur në Amerikë. Mirënjohje për kontributin e tij të spikatur si veprimtar i palodhur i çështjes shqiptare', shkruan Meta.

53096678_2158572327522362_6702546252116000768_n.jpg

53012143_2158572410855687_7774563127055613952_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021621942520142
array(1) { ["section"]=> string(104) "meta-pret-shqiptarin-e-keshillit-bashkiak-te-nju-jorkut-veprimtar-i-palodhur-i-ceshtjes-shqiptare-154980" }