Meta publikon foto me kampionin e botës në boks: Sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese, krenar për ty Robin

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 21-10-2020 Meta publikon foto me kampionin e botës në boks: Sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese, krenar për ty Robin

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka takuar kampionin e ri të botës në boks, Robin Krasniqin.

 Meta ka pulikuar një foto në rrjetet sociale me Krasniqin teksa mbajnë në medaljet e këtij të fundit.

Meta shkruan se Puna, përkushtimi dhe sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese.

“Kënaqësi e veçantë të takoja Kampionin e ri të botës në boks, në versionin ËBA dhe IBO, Robin Krasniqi. Puna, përkushtimi dhe sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese! Krenar për ty Robin,” shkruan Meta krahas postimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në sistem prej 1998, prokurori i Apelit të Tiranës Arben Qosja kalon procesin e vettingut
Banorët e ish Kënetës në Durrës në protestë: Sa herë bie shi përmbytet zona dhe banesat, Bashkia të zgjidhë infrastrukturën »
Article Logic
Execution time: 0.011120080947876
array(1) { ["section"]=> string(122) "meta-publikon-foto-me-kampionin-e-botes-ne-boks-sakrificat-e-tij-drejt-suksesit-jane-frymezuese-krenar-per-ty-robin-224533" }