Meta publikon foton me moderatorin e njohur: Me të kalohet mirë edhe shtunën, jo vetëm të dielën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:32 04-11-2017 Meta publikon foton me moderatorin e njohur: Me të kalohet mirë edhe shtunën, jo vetëm të dielën

Presidenti Meta në muajt e fundit ka filluar që të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Herë pas here ai poston foto nga aktivitete të ndryshme ku ai merr pjesë apo edhe foto me personalitete të njohura të fushave të ndryshme.

Këtë herë presidenti Meta ka zgjedhur të postojë një foto me moderatorin dhe këngëtarin e njohur, Ardit Gjebrea.

Meta e ka publikuar foton me nje diçiturë shumë interesante, teksa shkruan, “Të dashur miq, me Arditin kalohet shumë mirë edhe të shtunën, jo vetëm të dielën”.

Më poshtë postimi i plotë i Ilir Metës në facebook: 

Screenshot_31.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010277986526489
array(1) { ["section"]=> string(100) "meta-publikon-foton-me-moderatorin-e-njohur-me-te-kalohet-mire-edhe-shtunen-jo-vetem-te-dielen-98379" }