Meta publikon FOTON nga Elbasan Arena, në 'delir' për fitoren e kuqezinjve

Publikuar tek: aktualitet, më 23:10 10-09-2019 Meta publikon FOTON nga Elbasan Arena, në 'delir' për fitoren e kuqezinjve Foto e shperndare nga presidenti Ilir Meta

Presidenti Meta ka publikuar pak më parë një foto nga festa në Elbasan Arena, pas fitores së thekllë të kuqezinjve ndaj Islandës.

"Fitore shqiponjash sot në Elbasan Arena", shkruan Meta, ndërsa poston dhe foton e tij duke festuar për fitoren e Kombëtares, super i ekzaltuar.

Kombëtarja mboshti mbrëmjen e sotme Islandën në "Elbasan Arena" me rezultatin 4 me 2, duke çuar peshë zemrat e gjithë tifozëve shqiptarë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098741054534912
array(1) { ["section"]=> string(78) "meta-publikon-foton-nga-elbasan-arena-ne-delir-per-fitoren-e-kuqezinjve-178011" }