Meta publikon VIDEO të bukurive shqiptare dhe thumbon: Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:23 16-07-2020 Meta publikon VIDEO të bukurive shqiptare dhe thumbon: Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve?

Presidenti Ilir Meta publikon një video me pamje nga bukuritë që ofron vendi ynë, një miksim pamjesh nga alpet, në det e më pas në qytetet e gurta shqiptare.

Por videon Presidenti nuk mund të mos e shoqëronte dhe me një mesazh thumbues, nisur dhe klima politike në vendin tonë. “Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve?”, shkruan Meta duke bërë një paralelizmë mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

Video e shpërndarë nga Presidenti:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096590518951416
array(1) { ["section"]=> string(105) "meta-publikon-video-te-bukurive-shqiptare-dhe-thumon-cfare-ka-zvicra-me-shume-pervec-referendumeve-213976" }