Meta 'selfie' nga kanionet e Osumit: Më të bukurat në botë, me padurim po presin turistët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:22 25-04-2020 Meta 'selfie' nga kanionet e Osumit: Më të bukurat në botë, me padurim po presin turistët Presidenti Ilir Meta ne kanionet e Osumit

Presidenti Ilir Meta ka publikuar pak më parë një foto nga kanionet e Osumit, në Skrapar.

Teksa shkrep një selfie me në sfond kanionet e famshme të Osumit, Meta i cilëson ato si më të bukurat në botë.

“Kanionet më të bukura në botë me padurim po presin turistet”, shkruan Presidenti Meta dhe ndan foton e mëposhtme:

94579133_2960774920635428_1690055092511703040_o_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096690654754639
array(1) { ["section"]=> string(92) "meta-selfie-nga-kanionet-e-osumit-me-te-bukurat-ne-bote-me-padurim-po-presin-turistet-204005" }