Meta 'sfidon' Berishën në vrap, me bluzën e Celtic bën 26 km buzë detit: S'është e lehtë, por ne ia dalim (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:18 20-06-2020 Meta 'sfidon' Berishën në vrap, me bluzën e Celtic bën 26 km buzë detit: S'është e lehtë, por ne ia dalim (VIDEO) Ilir Meta

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta sapo "sfidoi" ish-kryeministrin Berisha, i cili shquhet për ecjet e tij buzë detit.

Duke qenë shumë më i ri në moshë, Meta nuk e ka problem të bëjë 26 kilometra vrap. Kështu ka menduar ta mbyllë këtë të shtunë, buzë detit duke vrapuar, përpara se dielli të perëndojë.

Me bluzën dhe shallin e Celtic, Meta thotë se nuk është e lehtë të jesh pjesë e kampionave skocezë, për më tepër nuk është e lehtë të fitosh titullin e 10-të kampion, por sipas Presidentit munden.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089709758758545
array(1) { ["section"]=> string(113) "meta-sfidon-berishen-ne-vrap-me-bluzen-e-celtic-ben-26-km-buze-detit-s-eshte-e-lehte-por-ne-ia-dalim-video-211100" }