Meta shfaqet si rrallëherë, me kostum dhe atlete sportive në majë të maleve (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 15-10-2017 Meta shfaqet si rrallëherë, me kostum dhe atlete sportive në majë të maleve (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta shfaqet  si  rrallëherë, i veshur me atlete dhe kostum sportiv.

Meta ka vendosur të promovojë bukuritë e Alpeve Shqiptare, Luginën e Valbonës dhe Thethin, duke u  ndalur dhe tek “Syri i Kaltër”, një tjetër bukuri natyrore që ofron parku kombëtar i Thethit.

 

Postimi:

Presidenti i Republikës, z. Ilir Meta, promovon bukuritë e Alpeve Shqiptare, Luginën e Valbonës dhe Thethin. Gjatë kësaj vizite z. Meta ka është ndalur edhe te “Syri i Kaltër”, një tjetër bukuri natyrore që ofron parku kombëtar i Thethit.

Presidenti është shprehur i mrekulluar nga bukuritë natyrore që ofrojnë Alpet shqiptare, teksa i ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të mos e humbasin mundësinë që të vizitojnë këto vende të rralla turistike.

“Mos mendoni të dashur miq se jam në Tirol të Austrisë apo diku tjetër në Alpet e Evropës. Jam te ‘Syri i Kaltër’ në Theth të Shqipërisë, në Alpet më të bukura në botë. Mos e humbisni mundësinë për të vizituar ‘Syrin e Kaltër’ këtu në Theth në zemrën e Alpeve tona”, - thotë z. Meta.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075948238372803
array(1) { ["section"]=> string(86) "meta-shfaqet-si-rrallehere-me-kostum-dhe-atlete-sportive-ne-maje-te-maleve-video-95952" }