Meta takon ish-presidentin Mejdani, diskutojnë për zgjidhjen e krizës politike dhe institucionale

Publikuar tek: aktualitet, më 18:42 19-11-2019 Meta takon ish-presidentin Mejdani, diskutojnë për zgjidhjen e krizës politike dhe institucionale Ish presidenti Rexhep Mejdani dhe presidenti Ilir Meta

Pas takimit ditës së sotme me liderët e opozitës së bashkuar, Meta ka takuar pasditen e sotme edhe ish-presidentin Rexhep Mejdani.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, presidenti Meta ka bërë me dije se gjatë takimit me ish-presidentin Mejdani diskutuan për zvhillimet në vend dhe për zgjidhjen e krizës së rëndë politike dhe institucionale.

Postimi i plotë:

Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Meidani diskutuam sot për zhvillimet më të fundit në vend dhe rëndësinë e zgjidhjes së krizës së rëndë politike dhe institucionale.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021878957748413
array(1) { ["section"]=> string(103) "meta-takon-ish-presidentin-mejdani-diskutojne-per-zgjidhjen-e-krizes-politike-dhe-institucionale-186475" }