Meta vizitë pune në Gjermani, takohet me ministrin Muller

Publikuar tek: politike, më 18:53 12-01-2016 Meta vizitë pune në Gjermani, takohet me ministrin Muller

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka udhëtuar drejt Gjermanisë ku është takuar me disa politikanë të Bundestagut.

Gjatë vizitës së punës, Meta është takuar me ministrin për Bashkëpunimin Ekonomik, Gerd Muller, Sekretarin e përgjithshëm të SCU-së, Shojer dhe me disa përvaqësues të grupeve parlamentare në Bundestag.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093770027160645
array(1) { ["section"]=> string(62) "meta-vizite-pune-ne-gjermani-takohet-me-ministrin-muller-29819" }