Meta: Zgjedhjet me opozitën dhe zhbllokimi i Reformës në Drejtësi mundësi për çeljen e negociatave

Publikuar tek: aktualitet, më 11:36 23-05-2017 Meta: Zgjedhjet me opozitën dhe zhbllokimi i Reformës në Drejtësi mundësi për çeljen e negociatave

Ilir Meta në një deklaratë për shtyp u shpreh besimplotë se zgjedhjet me opozitën dhe zhbllokimi i Reformës në Drejtësi është mundësi për çeljen e negociatave.

“Zgjedhjet me opozitën dhe zhbllokimi i Reformës në Drejtësi do i shërbejnë së tepërmi një atmosfere më shpresëplotë dhe për çeljen e negociatave. Kështuqë duhet të vlerësohet për të kontibuar për këtë moment pozitiv në të cilin ndodhemi dhe të vazhdojmë në këtë mënyrë konstruktive për zgjedhje transparente dhe për t’i dhënë mundësinë shqiptarëve për të zgjedhur”, u shpreh Meta. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi në Manchester, Ilir Meta letër ngushëllimi homologut britanik
MARRËVESHJA/ TVSH nuk pranon materiale të gatshme nga PS e PD, letër Ramës dhe Bashës (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.012821912765503
array(1) { ["section"]=> string(103) "meta-zgjedhjet-me-opoziten-dhe-zhbllokimi-i-reformes-ne-drejtesi-mundesi-per-celjen-e-negociatave-79652" }