Meteor, raketë apo UFO? Alarmohen banorët nga drita e mistershme në qiell (Video)

Publikuar tek: bota, më 13:20 26-10-2016 Meteor, raketë apo UFO? Alarmohen banorët nga drita e mistershme në qiell (Video)

Banorët në Siberinë e jugut janë alarmuar pasi një dritë e mistershme ka zbardhur qiellin gjatë natës.

Ngjarja është kthyer në një diskutim të gjerë për origjinën e dritës që mund të jetë gjithçka, një meteor, raketë, mbeturina hapësinore që bien në Tokë, apo një UFO, raporton Newsbomb.al.

Sipas dëshmitarëve qielli mori një ngjyrë jeshile pak para dritës që i ngjan një meteori, duke iu drejtuar liqenit Baikal, liqeni më i thellë në botë. Ndiqni pamjet:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nusja dhe dhëndri martohen nudo para 700 dasmorëve, arsyeja do t'iu habisë (Foto)
Me kazmë dhe vare, ylli i Donald Trump shkatërrohet plotësisht nga “Walk of Fame” (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011869192123413
array(1) { ["section"]=> string(83) "meteor-rakete-apo-ufo-alarmohen-banoret-nga-drita-e-mistershme-ne-qiell-video-57456" }