Meteori jeshil ndriçon qiellin e Argjentinës (Video)

Publikuar tek: bota, më 14:23 03-08-2015

Disa banorë të një qyteti të vogël në Argjentinë kanë patur fatin të shohin një meteor jeshil teksa përshkon qiellin, dh eta rregjistrojnë atë në video.

Meteori është regjistruar nga një kamerë telefoni me cilësi relativisht të mirë, por ngjyra e tij e veçantë jeshile, bishti i shkurtër dhe fakti që nuk ka lënë shumë gjurmë pas, ka bërë që në rrejetet sociale të spekulohet se është një UFO.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013652801513672
array(1) { ["section"]=> string(56) "meteori-jeshil-ndricon-qiellin-e-argjentines-video-17623" }