Metoda për heqjen e tatuazheve i la kësaj vajze një plagë të tmerrshme në gjoks

Publikuar tek: bota, më 16:26 14-05-2017 Metoda për heqjen e tatuazheve i la kësaj vajze një plagë të tmerrshme në gjoks

(Pamje të vështira për t'u parë)

Për heqjen e tatuazheve ka disa mënyra, asnjëra prej tyre nuk është 100 për qind e shëndetshme, por kjo ndoshta është metoda më e keqe.

Teknika quhet Rejuvi, dhe me anë të gjilpërës, aplikon një krem të veçantë në tatuazh, njësoj sikur e tatuazhon për herë të dytë. Kremi pastaj lufton pigmentin duke e kthyer tatuazhin në një formë lëkure të vdekur që mund të hiqet lehtësisht.

dgferg4g4rghh.jpg

Megjithatë te kjo vajzë, procesi ka ndodhur në ekstrem. Ajo ka vendosur që ta dokumentojë hap pas hapi procesin pët të paralajmëruar të tjerët.

wertw34t34t33tg.jpg

wergf4g4ghjjjj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010524034500122
array(1) { ["section"]=> string(85) "metoda-per-heqjen-e-tatuazheve-i-la-kesaj-vajze-nje-plage-te-tmerrshme-ne-gjoks-78614" }