Mezi priste një fëmijë, deputetja Jorida Tabaku 5 muajshe shtatzënë me binjakë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:49 30-03-2017 Mezi priste një fëmijë, deputetja Jorida Tabaku 5 muajshe shtatzënë me binjakë

Deputetja simpatike e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku është shtatzënë me binjakë. Newsbomb.al mëson se deputetja është prej 5-muajsh në pritjen e ëmbël për t'u bërë nënë për herë të parë.

Kështu, dashurisë 17 vjeçare të saj me bashkëshortin Saimir Sallakun, kurorëzuar prej kohësh me martesë do i shtohet edhe bekimi i madh siç është të pasurit e fëmijëve.

Deputetja më herët ishte shprehur se me zor e priste të bëhej nënë dhe mesa duket, momenti ka ardhur. Në fotot e fundit, Tabaku duket me barkun e rrumbullakosur dhe më e bukur se asnjëherë më parë. /Newsbomb.al

 

qwerqr2347y4e6i.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i LSI-së në gjendje të rëndë, dërgohet me urgjencë jashtë shtetit
Brenda vilës luksoze të Mihrie Braha- Naim Abazi dhe historia e tyre e jashtëzakonshme e dashurisë »
Article Logic
Execution time: 0.012943029403687
array(1) { ["section"]=> string(83) "mezi-priste-nje-femije-deputetja-jorida-tabaku-5-muajshe-shtatzene-me-binjake-73548" }