Mhill Fufi: Nuk di për asnjë vrasje të planifikuar, s’më ka mbrojtur askush

Publikuar tek: aktualitet, më 11:40 05-03-2015 Mhill Fufi: Nuk di për asnjë vrasje të planifikuar, s’më ka mbrojtur askush

Deputeti i PD, Mhill Fufi ka pohuar edhe  njëherë para gazetarëve se nuk është vënë në dijeni nga askush për vrasjen e planifikuar ndaj tij, sipas deklaratave të deputetit të PS, Tom Doshi.

“Nuk kam marrë asnjë sinjal nga Spartak Braho apo nga Tom Doshi dhe nuk jam marrë në mbrojtje nga askush”, shprehu prerë deputeti Fufi.

Sipas deklaratave të bëra nga Doshi, Fufi ishte personi tjetër ndaj të cilit ishte planifikuar atentat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama, në Lushnjë për të dhënë leje legalizimi
Tepelenë/Arrestohet i kërkuar për trafik droge, në pranga 3 të tjerë për vjedhje me armë »
Article Logic
Execution time: 0.01124095916748
array(1) { ["section"]=> string(78) "mhill-fufi-nuk-di-per-asnje-vrasje-te-planifikuar-s-me-ka-mbrojtur-askush-5013" }