Michele i thotë Obamës fjalët që çdo burrë do donte t’i dëgjonte për ditëlindje

Publikuar tek: bota, më 08:53 05-08-2015 Michele i thotë Obamës fjalët që çdo burrë do donte t’i dëgjonte për ditëlindje Urimi i Michele Obames

Ditën e djeshme Presidenti i SHBA-ve Barack Obama festoi 54 vjetorin e tij të lindjes.

Mbrëmë vonë gruaja e tij Michele e uroi publikisht përmes fjalëve që çdo burrë do donte t’i dëgjonte.

“Gëzuar ditëlindjen burrit të dashur, babait të mrekullueshëm dhe partnerit tim të preferuar në kërcim. 54 vite duken mirë te ti Barack”, i shkruan Michele duke i dhënë fund kështu edhe zërave që flasin për ftohjen e marrëdhënies së tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029043912887573
array(1) { ["section"]=> string(85) "michele-i-thote-obames-fjalet-qe-cdo-burre-do-donte-t-i-degjonte-per-ditelindje-17776" }