Michelle Obama dedikim prekës bashkëshortit, Barack Obama: Të isha Zonja jote e parë ishte nderi më i madh i jetës time

Publikuar tek: bota, më 17:56 19-01-2017 Michelle Obama dedikim prekës bashkëshortit, Barack Obama: Të isha Zonja jote e parë ishte nderi më i madh i jetës time

Shpeshherë në fjalimet e tij Presidenti i SHBA-së, Barack Obama është shprehur se bashkëshortja e tij, Michelle Obama është mbështetja e tij më e madhe dhe nuk ka nguruar ta falenderojë publikisht dhe të jetë admirues ndaj saj.

Por, vetëm një ditë pas inagurimit të presidentit të ri amerikan, Donald Trump, Zonja e Parë, Michelle i ka prekur të gjithë me postimin e saj të fundit ku shkruan për bashkëshortin e saj.

Nëpërmjetë një statusi në rrjetin social Tëitter në llogarinë ‘First Lady’ ajo shkruan se ishte ndetr i madh për të të ishte zonja e parë e tij.

‘’Të isha Zonja jote e parë, ishte nderi më i madh gjatë jetës sime. Nga thellësia e zemrës time të falënderoj’’ shkruan Michelle.

mishel5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zuckerberg hedh në gjyq qindra hauaianë, kërkon t’iu marrë tokën për të ndërtuar resort privat
Nesër Donald Trump-it i dorëzohen kodet nukleare. Ja si funksionon procedura e lëshimit »
Article Logic
Execution time: 0.012414932250977
array(1) { ["section"]=> string(123) "michelle-obama-dedikim-prekes-bashkeshortit-barack-obama-te-isha-zonja-jote-e-pare-ishte-nderi-me-i-madh-i-jetes-time-66046" }