“Midis nesh nuk ka çarje”

Publikuar tek: politike, më 12:35 21-08-2015 “Midis nesh nuk ka çarje”

Artisti Bujar Kapexhiu ia ka dedikuar karikaturën e tij të ditës një nga temave më të diskutuara gjerësisht ditët e fundit, çarja midis Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, nëse ka, por edhe mund të mos ketë.

Pikërisht ky është debati që Kapexhiu tenton t’i japë përgjigje midis karikaturës së Petrit Vasilit i cili çjerr dy flamurët e PS dhe LSI-së për të thënë se “Midis nesh nuk ka çarje”. Karikatura e Kapexhiut publikohet për gazetën Mapo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015218019485474
array(1) { ["section"]=> string(29) "midis-nesh-nuk-ka-carje-18867" }