“Miell, do shqepemi me petulla sot”, humor në rrjetet sociale me votat e Vorës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:17 17-06-2015

Pasi qytetarët u njohën me faktet dhe denoncimet e palëve rivale për atë se ç’po ndodhte në Vorë, panë, dëgjuan , lexuan dhe argumentuan... s’mbeti gjë tjetër veçse ta kthenin situatën në humor.

Dhe kështu kanë bërë... Një video sjell në vëmendje filmin e vjetër shqiptar e shkëput një sekuencë të tij në një lojë të bukur mes aktorësh për thasët me miell

“Miell, do shqepemi me petulla sot”, “Hallall, hallall kodoshat e Fiqos “ , “Mos more mos, na kapën kodoshat”, “Lajmëro Mediun dhe Patozin sa nuk është vonë”, janë këto disa nga batutat që thërrmojnë realitetin e Vorës dhe "shkundin" thasët me  miell me të cilat tentohet të blihen votat e banorëve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0084450244903564
array(1) { ["section"]=> string(86) "miell-do-shqepemi-me-petulla-sot-humor-ne-rrjetet-sociale-me-votat-e-vores-video-13846" }