Migjen Basha largohet nga Kombëtarja: Ka ardhur koha t’i japim kohë lojtarëve të rinj

Publikuar tek: sport, më 23:58 28-08-2019 Migjen Basha largohet nga Kombëtarja: Ka ardhur koha t’i japim kohë lojtarëve të rinj Migjen Basha ne stervitje

Migjen Basha i ka dhënë fund aventurës së tij me kombëtaren shqiptare. 

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, mesfushori shkruan se ka ardhur momenti që lojtarët e rinj të kenë më shumë hapësirë.32 vjeçari i falenderon të gjithë, duke filluar nga lojtarët, stafi teknik, dhe FSHF-në.

'Mendoj që ka ardhur momenti i duhur për mua që t’i dedikoj me tepër kohë familjes time. Por në të njëjtën kohë, t’i japim mundësinë dhe lojtarëve më të rinj të kenë më tepër hapësira në ekipin kombëtar. Dua të falënderoj nga zemra të gjithë lojtarët e ekipit kombëtar, shokët e miqtë e mi gjatë këtyre viteve. Falënderoj stafin teknik të ekipit kombëtar dhe Federatën Shqiptare te Futbollit për mundësinë', shkruan Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008965015411377
array(1) { ["section"]=> string(91) "migjen-basha-largohet-nga-kombetarja-ka-ardhur-koha-t-i-japim-kohe-lojtareve-te-rinj-176592" }