'Mijëra qytetarë s'kanë marrë pagën e marsit', Paloka: Qeveria s'ka shpërndarë asnjë lekë, njerëzit në luftë për mbijetesë

Publikuar tek: politike, më 18:57 04-04-2020 'Mijëra qytetarë s'kanë marrë pagën e marsit', Paloka: Qeveria s'ka shpërndarë asnjë lekë, njerëzit në luftë për mbijetesë

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka thënë se Rama vazhdon e gënjen në lidhje me ndihmat për njerëzit në nevojë, madje nuk ka kurajon të kërkojë ndjesë.

Përmes një shënimi në facebook, Paloka thotë se mijëra qytetarë nuk kanë marrë pagën e muajit mars dhe sot janë në luftë për mbijetesë.

Ai akuzon qeverinë se gjatë kësaj kohe nuk ka shpërndarë asnjë lekë, ndërkohë që thotë se vazhdojnë e gënjejnë çdo ditë qytetarët shqiptarë.  

Capture7.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010756969451904
array(1) { ["section"]=> string(124) "mijera-qytetare-s-kane-marre-pagen-e-marsit-paloka-qeveria-s-ka-shperndare-asnje-leke-njerezit-ne-lufte-per-mbijetese-201363" }