Mijëra tifozë dalin në rrugët e Buenos Airesit, kërkojnë rikthimin e Messit

Publikuar tek: sport, më 07:31 04-07-2016 Mijëra tifozë dalin në rrugët e Buenos Airesit, kërkojnë rikthimin e Messit

Mijëra tifozë kanë dalë në rrugët e Buenos Aires në një manifestim, ku kanë kërkuar rikthimin e Lionel Messi-t në ekipin përfaqësues të Argjentinës.

I ftohtit dhe shiu nuk i kanë penguar pjesëmarrësit , te cilët admirojnë Messin për të kërkuar rikthimin e tij.

Nga dita që ylli i Barcelonës bëri të ditur largimin nga përfaqësuesja pas humbjes së 11-metershit në ndeshjen finale të Kupës Amerika ndaj Kilit, edhe shumë politikanë, kampionë të sportit dhe yje të spektaklit kanë kërkuar që ai të ndryshojë mendje.

nintchdbpict000249181208.jpg

nintchdbpict000249185073.jpg

promo291281090.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’kanë të ndalur golat në ndeshjen Francë - Islandë
Blerim Dzemaili mbetet pa fjalë nga vrasja e Almirit 4 vjeçar »
Article Logic
Execution time: 0.0069530010223389
array(1) { ["section"]=> string(80) "mijera-tifoze-dalin-ne-rruget-e-buenos-airesit-kerkojne-rikthimin-e-messit-45431" }