Mike për kokë? Floriana Garo dhe Majlinda Bregu takohen në Gjenevë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 06-11-2019 Mike për kokë? Floriana Garo dhe Majlinda Bregu takohen në Gjenevë

Prej tre vitesh moderatorja Floriana Garo është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Gjenevë, me bashkëshortin Enisin dhe vajzën e tyre Adian.

Ajo ka hequr dorë nga karriera televizive dhe atje merret me biznes.

Herë pas here, Florianën e vizitojnë miq të saj nga Shqipëria, të cilët e surprizojnë në mënyra të ndryshme moderatoren.

Ditën e sotme, bukuroshja është takuar ish-deputeten Majlinda Bregu në Gjenevë.

Nuk dihet nëse ato janë mikesha prej kohësh apo i ka bashkuar ndonjë projekt i së ardhmes.

‘Një pasdite e bukur me Majlinda Bregun në Gjenevë’, shkruan moderatorja krah fotos së postuar në Instagram.

Kujtojmë që kjo e fundit është në pritje të fëmijës së dytë.

Screenshot_8.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074648857116699
array(1) { ["section"]=> string(72) "mike-per-koke-floriana-garo-dhe-majlinda-bregu-takohen-ne-gjeneve-184937" }