Mikeshë e vipave, kush është deputetja shqiptare që pret të bëhet nënë për herë të dytë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:15 13-03-2019 Mikeshë e vipave, kush është deputetja shqiptare që pret të bëhet nënë për herë të dytë

Elda Hoti u betua sot si deputetja më e re e Kuvendit nga radhët e LSI-së, dukë zënë vendin e Viktor Tushajt.

Mirëpo duket se ky nuk është i vetmi gëzim në familjen e deputetes, pasi së fundmi ajo ka treguar se është në pritje të një fëmije.

27-vjeçarja është nënë e një vajze dhe pret të bëhet mama për herë të dytë.

Ende nuk dihet gjinia e foshnjës që pritet të vijë në jetë, ndërkohë që kemi parë se Hoti publikon herë pas here foto me vajzën dhe bashkëshortin.

Gjithashtu kemi parë se deputetja ka shoqëri edhe me disa prej personazheve të njohur të mediave, siç janë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

18199364_1550000118367511_8288234828086883130_n.jpg

18425032_1259643704104040_4564367659287518942_n.jpg

19875531_1309909172410826_192435527700793638_n.jpg

23472296_1421710981230644_3693555577154549461_n.jpg

27540721_1496025140465894_2643462923241725810_n.jpg

27332301_1496022790466129_279134843731457293_n.jpg

49090708_1921646851237052_8096445100252463104_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DIALOG ME NJË PACIENT TË INDINJUAR
»
Article Logic
Execution time: 0.011033058166504
array(1) { ["section"]=> string(93) "mikeshe-e-vipave-kush-eshte-deputetja-shqiptare-qe-pret-te-behet-nene-per-here-te-dyte-156280" }