Miku i Dr. Florit nxjerr foton e rrallë nga arkivat në ditën e Pavarësisë së Kosovës: Na mungon jehonë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:13 17-02-2017 Miku i Dr. Florit nxjerr foton e rrallë nga arkivat në ditën e Pavarësisë së Kosovës: Na mungon jehonë (FOTO)

Miku i zemrës së Dr. Florit, Landi Hysi ka kujtuar këngëtarin e ndjerë në ditën e Pavarësisë së Kosovës teksa ka publikuar një foto kur të dy miqtë këndonin në skenë.

Grupi i “West Side Family”, njëri me flamurin e Kosovës dhe tjetri me shqiponjën dy krenare ata festonin një ndër ditët më të rëndësishme për të gjthë shqiptarët.

"Na mungon jehonë",-shkruan Landi teksa ka publikuar dhe foton. 

 landi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094720125198364
array(1) { ["section"]=> string(111) "miku-i-dr-florit-nxjerr-foton-e-rralle-nga-arkivat-ne-diten-e-pavaresise-se-kosoves-na-mungon-jehone-foto-69039" }