Miku i ngushtë ndërpret dasmën dhe bën gjestin e papritur, dhëndri s’i flet më

Publikuar tek: bota, më 11:54 07-06-2017 Miku i ngushtë ndërpret dasmën dhe bën gjestin e papritur, dhëndri s’i flet më

Miku i ngushtë me gjestin e tij, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë dasmorëve duke mërzitur keq dhëndrin.

“John” ndërpreu ceremoninë e martesës së shokut, duke i propozuar të dashurës së tij Jane, pasi zbuloi që ajo është shtatzënë. Jane i tha “PO” propozimit, shkruan "Popsguar".

Ai kërkoi edhe një këngë speciale për ta kërcyer me të dashurën në mes të dasmës. Ndonëse vëmendja duhet të ishte te çifti që po martohej, Jane dhe John tërhoqën vëmendjen e dasmorëve.

Dhëndri është mërzitur shumë saqë ka vendosur mos i flasë më John-it. /Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 7 të plagosur në parlamentin iranian, ISIS merr përsipër sulmin me armë dhe bomba
MEGAOPERACION- Shkatërrohet organizata e drogës me “bosin” shqiptar, arrestohen 44 trafikantët »
Article Logic
Execution time: 0.011556148529053
array(1) { ["section"]=> string(83) "miku-i-ngushte-nderpret-dasmen-dhe-ben-gjestin-e-papritur-dhendri-s-i-flet-me-81564" }