Miku i tij u gjet i vrarë me plumb në kokë, reagon Stresi: Ma ke këput shpirtin sot kur mora lajmin… (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:53 09-08-2020 Miku i tij u gjet i vrarë me plumb në kokë, reagon Stresi: Ma ke këput shpirtin sot kur mora lajmin… (Foto)

Këngëtari Arkimed Lushaj kishte njohje me 27-vjeçarin që u gjet i varë mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Stresi shpreh dhimbjen e madhe për vdekjen e të riut, i cili u gjet i vrarë me plumb në kokë.

Gjin Boriçi, i cili njihej edhe me emrin Gjin Ndoji, rezulton si një person me precedent kriminal në fushën e krimeve ndaj personit dhe trafiqeve të paligjshme. Por nuk përjashtohet as pista e gjakmarrjes.

Stresi ka ndarë foto dhe bisedat me të ndjerin.

drg434gdgfh444.jpg

fwe4g34g3g.jpg

111ssvfe33f.jpeg

gr45dfg4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097310543060303
array(1) { ["section"]=> string(109) "miku-i-tij-u-gjet-i-vrare-me-plumb-ne-koke-reagon-stresi-ma-ke-keput-shpirtin-sot-kur-mora-lajmin-foto-216622" }