Milan/ Kriza nuk ndalet, shitet autobusi skuadrës

Publikuar tek: sport, më 11:57 20-01-2015 Milan/ Kriza nuk ndalet, shitet autobusi skuadrës

Merkato me lojtar me parametra zero, rezultate të dobëta, vende të 9-ta në kampionat, kohët e arta të Milanit duken larg. Përveç paraqitjeve zhgënjyese, ku në tre ndeshje kanë arritur të grumbullojnë vetëm një pikë, tashmë vendimi i klubit të Milanit për të shitur autobusin e ekipit është kthyer në objekt humori në rrjetet sociale. Drejtuesit e Milanit në vazhdimësi të ndjekjes së politikave të kursimit, kanë shitur autobusin që transporton ekipin për 150 mijë euro dhe ia kanë besuar transportin një shoqërie private. Nga ky vendim, klubi pret që të kursehen rreth 300 mijë euro në sezon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14807105064392
array(1) { ["section"]=> string(52) "milan-kriza-nuk-ndalet-shitet-autobusi-skuadres-1013" }