Milan nuk di të ndalet, bëhet gati tre afrimet e reja

Publikuar tek: sport, më 22:33 25-07-2017 Milan nuk di të  ndalet, bëhet gati tre afrimet e reja

Një merkato e çmendur deri tani dhe 210 milionë euro të shpenzuara duket se nuk janë të mjaftueshëm për skuadrën e Milanit.

Tekniku i kuqezinjve, Vincenzo Montela, në një intervistë për “Gazzetta dello Sport” ka zbuluar tre objektivat e rinj të skuadrës së tij.

Për Montelën, synimi parësor është blejra e një sulmuesi klasi, në listën e të cilit janë Aubumejang, Beloti dhe Kalinic, pa përjashtuar dhe emra të tjerë,

Ndërkohë trajneri i Milanit ka vlerësuar maksimalisht dhe punën e bërë nga Fasone dhe Miranbeli, duke theksuar se qershia mbi tortë e merkatos ishte blerja e Bonuçit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086109638214111
array(1) { ["section"]=> string(58) "milan-nuk-di-te-ndalet-behet-gati-tre-afrimet-e-reja-87343" }