Milan-Real Madrid, javën e çdo gjë zyrtarizohet javën e ardhshme për Karim Benzema

Publikuar tek: sport, më 16:33 21-07-2018 Milan-Real Madrid, javën e çdo gjë zyrtarizohet javën e ardhshme për Karim Benzema

Karim Benzema duket se do t'i jap fund karrierës së tij në Madrid.

Sikurse raportojnë mediat italiane, gjithçka do të zyrtarizohet në javën e ardhshme, pasi palët kanë arritur akordin me sulmuesin.

Calciomercato informon se akordi është arritur, ndërsa mbetet për t'u parë reagimi nga klubi "mbretëror" që duket se po e "shkrin" ekipin e vjetër dhe tashmë po mendon për një "erë" të re nën drejtimin e Julen Lopeteguit.

Jemi shumë pranë javës së re dhe mund ta shohim Karim Benzema me fanelën kuqezi për sezonin e ardhshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032396078109741
array(1) { ["section"]=> string(88) "milan-real-madrid-javen-e-cdo-gje-zyrtarizohet-javen-e-ardhshme-per-karim-benzema-128648" }