Miley Cyrus, në shoqërinë e Schwarzenegger

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:08 27-01-2015 Miley Cyrus, në shoqërinë e Schwarzenegger

Miley Cyrus, është fotografuar “toples” nga paparacët me të dashurin e saj të ri në ishujt Hawaii. Ajo nuk është i trembur fare syrit të paparacëve dhe ka qendruar “toples” në shoqërinë e 21- vjeçarit, Patrick Schwarzenegger. Tatuazhet e shumta të Miley-t ranë dukshëm në sy ( sigurisht, pas Schwarzenegger).

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099070072174072
array(1) { ["section"]=> string(55) "miley-cyrus-shfaqet-nen-shoqerine-e-schwarzenegger-1644" }